Skadan1

Слов’янський відун, цілитель та ясновидець Олексій Скидан з міста Сміли Черкаської області втрапив у дванадцятку 14-го сезону “Битви екстрасенсів” в Україні, – пише “Про Головне”.

Олексію 29 років. Про себе каже, що переконаний язичник. Стверджує, що людина нікчемна, якщо йде проти природи. У роботі закликає на допомогу чотири стихії: Вогонь, Повітря, Воду та Землю.

Магічні здібності в його родині передаються старшій дитині. Олексій другий, але його старша сестра померла.

Дар відання у Олексія з’явився, коли в 16 років пережив клінічну смерть після невдалої операції.

image

На проекті “Битва екстрасенсів” молодий язичник розповів, як захиститися від негативного впливу.

ПРАВИЛО №1: виробити правильні реакції

Сприймайте напружену розмову в сім’ї або на роботі як виключно ділову. Не вкладайте в неї свої емоції. Розглядайте будь-яку проблему як таку, що можна вирішити та яка повинна відобразитися позитивно на всьому вашому житті.

ПРАВИЛО №2: навчіться відбивати негатив

Якщо хтось шле вам негативні побажання, необхідно подумки проговорити просту захисну формулу: «Що дав(ла) – забери назад!» Це збиває створений негативний згусток зі сліду, і не знайшовши мети, він з часом самознищиться. А якщо ви володієте хорошою уявою – подумки спорудіть стіну або поставте дзеркало між собою та неприємною людиною.

ПРАВИЛО №3: захищайтеся правильно

Повне позбавлення від негативу – це Таїнство Очищення, яке під силу тільки посвяченому. Але не турбуйтеся, для домашньої практики, можна використовувати енергію вогню. Він може трансформувати і відображати інформацію. Зручно влаштуйтеся перед каміном, якщо ні, то підійде звичайна свічка. Поставте її перед собою і промовте «Через енергію вогню я очищаю долю, тіло та душу». Уже після десяти хвилин ви відчуєте себе легше, запевняє знахар зі Сміли.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.