default

22 жовтня 2014 року свій 100-річний ювілей святкував найстаріший житель Драбівського району, уродженець села Кантакузівка Яків Дмитрович Юхименко. Сотий день народження чоловік зустрів при доброму здоров’ї та у колі рідних, – інформує прес-служба обласної ради.

Привітати Якова Дмитровича із цією поважною датою завітали голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Сергій Поволоцький та Кантакузівський сільський голова Юрій Твердохліб. Українською піснею іменинника поздоровили учасники народного аматорського фольклорного колективу «Калинова родина» сільського будинку культури.

Керівники вручили Якову Дмитровичу Подяку районної ради і райдержадміністрації, цінні подарунки та квіти, побажали міцного здоров’я, щастя, добра, висловили найщиріші слова вдячності за ратний і трудовий подвиг, активну участь у громадському житті села.

Яків Дмитрович щиро радів дружнім поздоровленням. Сам він і сьогодні веде активний спосіб життя – багато читає, добре пам’ятає і розповідає про події давно минулих років. Як говорить сам ювіляр – здоров’я і силу духу допомагають йому зберегти цікавість до життя і постійна праця.

Загалом, доля подарувала чоловіку складний життєвий шлях. Народився Яків Дмитрович Юхименко 22 жовтня 1914 року. Закінчив сім класів Кантакузівської школи, працював на різних роботах. У березні 1933 року був призваний до лав Червоної Армії.

Проходив строкову службу на Далекому Сході. В 1936 році демобілізований. Працював у райземвідділі інспектором, головою колгоспу, військовим керівником у Кантакузівській школі.  Учасник Великої Вітчизняної війни, нагороджений орденами і медалями. Після війни працював заступником голови колгоспу, обліковцем тракторної бригади, секретарем сільської ради. Нині Яків Дмитрович пенсіонер. Виховав трьох дітей: сина Миколу та дочок Ольгу і Галину. Втішають також дідуся своїми успіхами і досягненнями шість  внуків, десять правнуків та один праправнук.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.