Автор статті

4 коментарі

 1. Аваєва Наталія

  Шановний Автор статті!
  Якщо Ви є журналістом, а ні виконавцем замовлень за гроші, думаю Вас цікавить моя думка.
  Всі люди, які нібито «пайовики» – це штатні співробітники СПОП «Відродження», або прибічники цього СПОП і родичі.
  СПОП «Відродження» є прямим конкурентом ТОВ «УКРАЇНСЬКІ АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ», яке використало Вас для конкурентної боротьби – не більше.
  Деякі представники громади, які брали участь у акції і названі у Вашій статті «пайовиками» взагалі не мають паїв і ніколи їх не мали.
  Щодо агонії, яка виражена у промовах юриста СПОП «Відродження» на відео, є прояв слабкості перед законом і законними рішеннями, які прийдеться виконувати.
  За цими промовами скрита реальна мета, не допустити добросовісної конкуренції і робити все як і раніше у спосіб «решалова» і корупції.
  Байки про мене, про мою діяльність – не варті уваги.
  «Собаки лають, а караван йде».
  Власником і директором СПОП «Відродження» є Юрій Ляшенко, який, на мою думку, особисто зацікавлений у невиконанні рішень суду, які прийняті не на його користь – що й сприяло організації подібної акції.
  Під гаслами «за пайовиків» – приховується інша мета Ю.Ляшенка, яка мабуть направлена на збереження свого бізнесу, а ні благі наміри останього.
  До речі, дочка Ю.Ляшенка Тетяна на наступний день разом із Дмитром Мироненко та іншими представниками Держземагентства їздила до Києва для вирішення питань, про якій йшлось у промові начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області.
  Так про яку змову йдеться і чиї інтереси захищає влада?
  Хто приховується за маскою «ПАЙОВИКА»?
  Хто прикривається благими намірами і готовий облити брудом всіх, хто заважає задовольнити власні інтереси за рахунок пересічних громадян?
  Нажаль, Ваша стаття не є журналістським розслідуванням і є необ’єктивною у висвітленні події.
  Життя все розмістить по місцях, і кожен отримає те, на що заслуговує.
  Бажаю успіхів, як Ю.Ляшенко, так і Вам, як журналісту! 
  Н.Аваєва

  1. Вчасно Служба новин
   Вчасно Служба новин at | | Reply

   Пані Наталю, безумовно, у Вас є невід’ємне право висловити свою думку. І ми дуже раді, що Ви самостійно це зробили, прямо у коментарях із Facebook, хоча могли б нам просто написати на пошту свою точку зору на ситуацію на Шполянщині. У своїй роботі ми дотримуємося принципів об’єктивності, а тому не уникаємо конфліктів і даємо можливість висловитися усім сторонам. І тому маємо зробити серйозне уточнення. Не треба направо і наліво розкидатися словом “розслідування”. Ми не робили розслідування, ми робили репортаж з місця подій. Вам необхідно пояснювати різницю між жанрами репортажу і розслідування? Вочевидь, треба. Репортаж – повідомлення в періодичних виданнях, радіо- і телепередачах про важливі події суспільного життя, а також мистецької та літературної дійсності, матеріал з місця подій. Журналі́стське розслі́дування — ексклюзивний журналістський матеріал на суспільно важливу тему, при цьому існують особи або структури, які намагаються приховати інформацію стосовно цієї теми. Так от наш журналіст писав РЕПОРТАЖ. Він робив свою роботу. І ми робимо свою роботу – інформуємо про суспільно значущі події в місті та області. Учасники події, про яку писав журналіст, згадали Ваше прізвище. Але це не привід висловлювати звинувачення на адресу автора статті.

 2. Ніна Коваленко
  Ніна Коваленко at | | Reply

  Під час акції брали участь пайовщики СПОП Відродження, ТОВ Шпола – Агро Індустрі, ТОВ Агроспілка. Саме земельні паї, які орендують дані підприємства, цікавлять Аграрні Традиціі. Про методи роботи даного товариства вже повідомляли багато Інтернет видань 5 квітня 2014 року. Коли Валентин Тупота підстрелив працівника Держземагенства. Всі люди в районі знають, що добросовісна конкуренція починається з того, що Тупота знаходить людей, які зло вживають алкоголем, напуває горілкою, а потім підсовує договори. Коли алкаголіки закінчились, Аграрні Традиціі вирішили змінити кадастрові номера. Але не вийшло, вийшли пайовщики, не підставні люди. Пайовщики чотирьох підприємств. Традиціі знов потерпіли поразки

 3. За правду
  За правду at | | Reply

  Пані Аваєвій з пані Ратушною Ляшенко в страшних снах приходить. Щоб говорити про добросовісну конкуренцію , треба до Мироненка записуватись на прийом, а не по телефону диктувати, що робити і кого слухати. А Відродження , Шпола-Агро Індустрі, Агроспілка вийшли на мітинг і добилися правди. Так що , шановна Аваєва успіх вам не завадить, бо його важко купити, тай фінансовим вас не балують як раніше

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.