Віктор Євпак

Віктор Євпак

Засновник стартапу здорового способу життя Food Hacker

Здорове харчування або нездорова дієта – ваш вибір!

salad

Напевно, практично кожна сучасна людина хоча б раз у житті пробувала «сісти на дієту». Настільки кардинальними заходами ми хочемо домогтися швидких видимих ​​результатів: стати стрункішими, привабливішими, здоровішими… І при цьому мало хто звертається за порадою до досвідченого дієтолога: а чи не протипоказана вам та чи інша дієта?.. «Якщо Івану Петровичу допомогло, то і мені допоможе», – махнувши рукою, вирішує сміливий експериментатор над своїм здоров’ям.

Однак такими методами, як голодування і різка відмова від улюбленої і звичної їжі, ми увергаємо власний організм в чималий стрес. Як наслідок – після закінчення чергової дієти, коли ми повертаємося з «харчового вигнання» до «нормального» життя, організм запускає механізми захисту від подальших стресів, і серед них – о жах ! – запасання жирів в спеціально призначених для цього місцях: на животі, боках, сідницях…

У результаті виявляються марними всі титанічні зусилля, витрачені на екстрене схуднення. Людина з жахом виявляє, що після закінчення дієти починає знову набирати вагу набагато швидше, ніж це було раніше, при цьому «небезпечними» тепер стають навіть низькокалорійні продукти. Серед побічних ефектів зловживання дієтами – порушення обміну речовин і гормональні збої, що провокують інші серйозні захворювання, не говорячи вже про психосоматичні розлади.

Шляхи вирішення проблеми

Очевидно, що вирішувати проблему зайвої ваги потрібно за допомогою іншого, здорового підходу.  По-перше, потрібно усвідомити, що якісні і довгострокові зміни в житті (до яких відноситься також зовнішня стрункість і привабливість) приходять не в результаті тимчасових екстрених заходів, а як наслідок переоцінки цінностей і придбання нових звичок – не на один чи два тижні, а на все життя.

До таких звичок відноситься наповнення своєї душі гармонією і миром, позитивне мислення, творчий розвиток, регулярні заняття спортом і, безумовно, здорове харчування. Зробити здорове харчування альтернативою «нездоровим дієтам» – це ваш усвідомлений вибір. Вибір, який забезпечить стабільний результат впродовж багатьох років без шкоди для здоров’я і внутрішнього дискомфорту.

Прекрасним помічником в досягненні цих цілей стане компанія Food Hacker, яка  пропонує доставку здорового харчування в будь-яке зручне для клієнта місце – на офіс або додому. У компанії Food Hacker  також можна отримати персональні консультації дієтолога, який складе  індивідуальний раціон харчування, розробить відповідну програму, дасть  коштовні рекомендації по корекції ваги і використанню програм по фітнесу і спорту.

Керують компанією Віктор Евпак – бізнесмен, філантроп, засновник і директор IT компанії еКreative, і Олена Семеніхина – кандидат біологічних наук, член Асоціації дієтологів України, науковий співробітник інституту фізіології НАН України.

загрузка...

Автор статті

Віктор Євпак

Засновник стартапу здорового способу життя Food Hacker

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.