Сьогодні в інтернет-виданнях та соціальних мережах була поширена недостовірна інформація щодо перебування голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба за межами області. На підтвердження в інтернет-ресурсах розміщено сфотографований список чартерних рейсів та прізвища осіб, які нібито ними користувалися. У цьому списку було також прізвище Тулуб. На підставі цього журналісти зробили висновок, що голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб відбув чартерним рейсом із Києва до Донецька.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Дане припущення було розповсюджено в ЗМІ як доконаний факт, що є грубим порушенням принципів і стандартів журналістської роботи, які вимагають обов’язково перевіряти інформацію перш ніж розповсюджувати.

Доводимо до відома журналістів і громадськості, що інформація про виліт голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба до Донецька не є правдивою. Керівник області перебуває на робочому місці і працює за робочим планом.

Зокрема, сьогодні проведено нараду з головами райдержадміністрацій та міст області щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів Черкащини в умовах складної суспільно-політичної ситуації. Керівник області наголосив на важливості постійного діалогу із представниками різних політичних сил та громадських об’єднань з метою недопущення силового протистояння. Під час цієї наради також було обговорено питання підготовки до весняно-польових робіт та 9 березня – ювілейного дня народження Тараса Шевченка.

Окрім того, голова облдержадміністрації зустрівся з представниками фінансового управління ОДА і головного управління Державного казначейства України для вирішення питань вчасної виплати заробітної плати й інших соціальних допомог, погашення існуючої заборгованості.

Звертаємося до журналістів із проханням використовувати лише достовірну та перевірену інформацію

 

загрузка...

Автор статті

3 коментарі

 1. vasil
  vasil at | | Reply

  Ще довго область буде чекати поки ви розженете цю задрипану бандитську адміністрацію якщо слабо пишіть наші хлопці приїдуть і допоможутью

 2. Олег
  Олег at | | Reply

  Сколько можно терпеть этого залетногохероя?Кто может сейчас воспринимать этого деятеля серьёзно?

 3. melok
  melok at | | Reply

  Зараз багато в інтернеті недостовірних новин… І справа навіть не в Тулубоаі, а в тому, що через неперевірену інформацію сіється паніка серед людей 🙁

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.