56_7a29dЧеркаська обласна організація політичної партії “Блок Петра Порошенка” пропонує демократичним силам, які сповідують європейську інтеграцію та українські цінності, підтримати на мажоритарному округу №200 єдиного кандидата, який пройшов крізь жорна люстрації, Майдану та АТО, щоб перемогти кандидата Антона Яценка, який був членом Партії Регіонів та очолював черкаську обласну організацію Партії регіонів до червня цього року, а сьогодні замаскувався під самовисуванця.

Саме Антон Яценко у 2012 році купував людей за 200 грн., збив насмерть двох осіб на своїй машині і зам’яв за хабарі кримінальну справу! Депутат Антон Яценко голосував за російську мову і диктаторські закони 16 січня.

Саме Антон Яценко возив тітушок вбивати наших хлопців на Майдан та звертався до Віктора Януковича з проханням застосувати силу і розігнати Майдан. Невже ми хочемо, аби в новій Верховній раді нас представляв негідник і злодій?!  Сьогодні не час ділити портфелі, адже мова йде про майбутнє України.

На Сході України триває війна і Росія чекає на своїх проросійських депутатів у Верховній Раді. Тому зараз важливо, щоби кандидати від демократичних сил довели, що їхні слова про любов до України та прагнення змін – не просто популізм, і зняли свої кандидатури на користь єдиного кандидата.

Потрібно не ділитися і тим самим допомагати Антону Яценку обратись знову депутатом, а об’єднатись і однією командою йти проти колишньої бандитської влади, яка краде в українців мільярди, а купує — за копійки.

Стратегічна мета партії «Блок Петра Порошенка» в наступному парламенті — створення нової конституційної більшості, яка повністю перезавантажить країну, проведе люстрацію та вкрай необхідні реформи і дасть жорстку відсіч корупції.

Настав час єднатися! Тільки об’єднавшись, українці зможуть добитись змін, так само, як змогли скинути диктатора.

Черкаська обласна організація політичної партії “Блок Петра Порошенка” закликає політиків, котрі представляють демократичні сили, об’єднатися, щоб виправдати сподівання народу. Адже Небесна сотня і Герої АТО поклали своє життя не за чиїсь політичні амбіції, а за єдину справедливу європейську Україну!

*00

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.