Форум розвитку підприємництва відбудеться 9 жовтня о 10.00 в актовому залі Чигиринського економіко-правового коледжу (м.Чигирин, вул.Замкова, 86). Захід відбудеться за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини» та за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Міністерства соціальної політики та Української академії наук. Кількість учасників обмежена, пише “ГромЧе“.
Під час форуму експерти розкриють алгоритм створення горіхового саду. А ще – розкажуть з чого розпочати організацію кооперативу та як використати передбачене законодавством право на безкоштовне одержання земельної ділянки для ведення особистого господарства чи садівництва.
На Чигиринщині найбільш перспективним є вирощування грецького горіха. Це підтверджують зокрема науковці Української горіхової асоціації.
– Аби показати, що горхівництво на Чигиринщині – дійсно хороша можливість для кожного зацікавленого, а не примарна мрія, 9 жовтня проведемо у Чигирині спеціалізований форум за участю експертів, які розкажуть про всі аспекти цього бізнесу, – відзначає Наталія Нетовкіна, голова ГР “За процвітання Черкащини”.
Будьте чемні