Автомобілі, як і будь-яка техніка, мають не зовсім приємну звичку ламатися. Інколи внаслідок аварії – зіткнення з іншим авто, стовпом чи деревом тощо. Інколи через погану дорогу – ями, вибоїни, провалені чи, навпаки, надто підняті кришки люків. Інколи – внаслідок тривалої експлуатації без відпочинку. Авто може заглохнути у спеку, а може – у величезний мороз.

Інколи з автомобілями та їх власниками трапляються й інші пригоди – випадково закриваються двері, губляться ключі, ключі виявляються у вкрадених сумках чи портмоне – та скільки всього і не перерахуєш. Фактом залишається те, що власник автомобіля має декілька тонн металу, які з певних причин не можна привести в рух і ці декілька тонн необхідно перемістити в інше місце. Байдуже – на СТО, штрафмайданчик, парковку чи в інше місто України. Або просто деблокувати двері.

http://avtosos.kiev.ua/en/Причому подія, зрозуміло, може статися як опівдні на жвавій трасі, так і о третій ночі в Білій Церкві. І ось кому телефонувати, кого викликати? Звісно, добре, якщо у вас є друзі, що готові зірватися у будь-який момент і приїхати відбуксирувати ваше авто. А якщо ні? Якщо друзі далеко, або не відповідають телефони? Або ще й якщо машину не можна буксирувати, бо це призведе до ще більшої поломки і, заощаджені таким чином кошти, обернуться здорожчанням ремонту в рази?

У такому випадку у кожного водія серед екстрених телефонів має бути обов’язково записаний номер служби, що здійснює евакуацію автомобілів. Бажано, щоби служба була універсальна – тобто така, яка може надати послуги і власникам легкових автомобілів, і мікроавтобусів та вантажівок. І працювала – цілодобово, тобто 24 години на добу сім днів на тиждень і 365 днів на рік. Автоевакуатор замовити має бути простіше, аніж випити склянку води.

Саме таким вимогам до автоевакуаційної служби відповідає компанія Avtosos. Компанія має багатоканальний телефон, який точно виявиться вільним, з номера якого оператора ви б не зателефонували. А також – великий автопарк автоевакуаторів, які зручно розташовані в Києві у таких точках, що дозволяє прибувати за викликом максимально швидко. Телефони компанії – це те, на чому зосереджена основна увага на сайті Avtosos – http://avtosos.kiev.ua/en/. Тут також можна довідатися детальні розцінки на послуги при виклику автоевакуатора чи деблокуванні дверей, розблокування замка запалення чи відключення сигналізації, технічну допомогу на дорозі, послуги крана-маніпулятора чи аварійне відкриття авто.

Окремо слід зауважити, що великий автопарк дозволяє компанії тримати найконкурентніші ціни і максимально захищати їх навіть при коливанні цін на пальне.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.