Автор статті

3 коментарі

 1. Лада
  Лада at | | Reply

  Нехай Одарич та йому подібні зменшать витрати на своє утримання, тоді на дітей та садочки вистачить. А у батьків не у всих відпустки влітку та є на кого залишити дітей! Пропоную приводити до Одарича в кабінет – хай нянчить.

 2. Людмила
  Людмила at | | Reply

  Нас просто поставили в саду перед фактом, что в июле сад работать не будет. О каком выборе идет речь? Мало того, что график установили с 8 до 6. Так еще и на лето закрыть решили. Может стоиь отпустить за свой счет городские власти? Экономить нужно начинать в первую очередь с себя, а не с детей, кот и так напихали в группы, как селедки в банки. В Юго_западном больно смотреть на заброшенные сады с выбитыми окнами, стоят как после войны…Дорулевались Одарыч и компания…

 3. Галина
  Галина at | | Reply

  Шановні батьки! Звертаюся до Вас як мама, яка також зіткнулася з данною проблемою! Не панікувати потрібно, а діяти! 0 800 507 309 – це номер гарячої лінії урядового порталу!!! Не вагайтеся – телефонуйте і розповідайте ситуацію, протестуйте, настоюйте на тому, що ви категорично проти закриття дитячих садочків на літній місяць! Якщо будемо мовчати – так буде завжди!!! Згадайте ситуацію із нестачею коштів на харчування в грудні 2011 року – батьки телефонували і скаржились, хоча в садочках завідуючі запевняли, що це рішення міської влади – ОСТАТОЧНЕ! Через 2-3 дні кошти влада знайшла! Не мовчіть – це ж наші діти!!!

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.