Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

2 коментарі

 1. Ярослав
  Ярослав at | | Reply

  Наскільки мені відомо , “постраждалий” – житель села Вербівка , отже виходить , що о 23:00 вийшов із села в самий спокійний бар м.Кам’янки попити кави , або дуже любить нічні прогулянки , або в цьому закладі ну дуже смачна кава . І за непідтвердженою інформацією ця особа попросила передати своєму “кривднику” , що за 20 000 грн. забере заяву.
  І ще прохання до журналістів обережніше писати назви статей , а то в назві вже йде пряме звинувачення однієї зі сторін.

 2. Богдан
  Богдан at | | Reply

  Цікаво, яку “каву” пив “потерпілий” – що йому ввижались ножі, а на другий день спостерігалась блювота (згідно документу Киівської лікарні) і туж саму “каву” наливала йому працівниця бару, якій ввижався пістолет. Чому працівники міліції, що приїхали на виклик зброю не виявили – бо їм “кави” не вистачило???

  Вже більше року в Україні про сепаратистів чути на кожному кроці, значення цього слова знають навіть діти. І переглянувши відео – виникло величезне питання до журналістів:
  Ви берете інтерв’ю у “потерпілого”, здоровенного тридцятирічного мужика, який вечорами тиняється по барах і зачіпає воїна АТО, який у свої 60 поїхав добровольцем воювати на фронт захищати Батьківщину, щоб у рідній Кам’янці не відчули того жахіття, що зараз відбувається на сході України. Вам не соромно??

  “Воювати поїхав дідусь, щоб сопливий внук-потерпілий вдома пив-гуляв спокійно” – так потрібно було назвати відео.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.