10viber 1 viber

За словами керівника  штабу громадського формування Юрія Кравця,     лише 7- 8 квітня «Черкаський Автомайдан», спільно з рибінспекцією та державною екологічною службою,  проводячи рейд у селах Худяки та Леськи, виявили 15 сіток (загальною довжиною 1500 метрів) та вилучили майже 50 кг риби (на 7191 грн.). Одного порушника було «виловлено» у Черкасах, під час рейду на предмет незаконної торгівлі рибою. На нього складено протокол, рибу вилучено.

Рейд по тих же Худяках, Леськах, та ще Сагунівці приніс «улов»  із 2000 м сітки та 100 кг риби. Того ж вечора, під час рейду був виявлено із сітками слідчого національної поліції (Черкаського району), на якого складено протокол. На порушників також було складено протокол. На вихідних рейди з води та з берега у селах Ч. Слобода, Худяки, Леськи та Сагунівка обернулись ще одним протоколом, вилученням 1500 м сітки та 40 кг риби.

Під час рейду по річці Рось було виявлено майже 1300 метрів сіток та вилучено 70 кг риби. Загалом, лише за півтора тижні рейдів, автомайданівці, спільно з рибінспекцією, виявили та вилучили понад 6 кілометрів браконьєрських сіток та 320 кілограмів риби. Крім власне предмету перевірки, автомайданівців прикро вразили ті здоровенні купи сміття, що на берегах річки позалишали по собі задоволені відпочивальники.

 

3viber 5viber 8viber

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.