Фото Маріанни Немченко
Фото Маріанни Немченко

Очільник обласної міліції Владислав Пустовар повідомив, що за фактами порушень на виборчих дільницях відкрито два кримінальні провадження. Про це він написав у мережі “Фейсбук“.

“Сьогодні, під час моніторингу мережі Інтернет було виявлено інформацію, про те що на 196 та 199 ОВК деякі члени виборчих дільниць вносили зміни в протоколи підрахунку голосів безпосередньо в приміщенні окружної виборчої комісії. Отримана інформація була відразу зареєстрована. На місця події направлено слідчо-оперативні групи. Зібрано необхідні матеріали

Наразі за даними фактами відкрито два кримінальних провадження за частиною 3 статті 158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів) Кримінального кодексу України.
Працівники міліції і надалі будуть жорстко реагувати на всі випадки порушень виборчого законодавства. Це позиція МВС України, якої дотримується і Управління МВС в Черкаській області.

Також варто зазначити, що після того, як спостерігач зафільмував, як член виборчої дільниці вносила зміни до протоколу, їй стало зле. До ОВК викликали швидку, яка забрала жінку до лікарні, де вона зараз перебуває на стаціонарному лікуванні”, — зазначив Пустовар.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.