Автор статті

4 коментарі

 1. Іван
  Іван at | | Reply

  Як соромно це читати.Послухаєш Майбороду-правдолюбець всіх часів і народів.А насправді!!!!!Жах.

 2. ми
  ми at | | Reply

  Майборода не мовчить вам усім, тому зрозуміло чому ці тексти з”являються!!! Пояснювати багато не треба!
  А ЧОМУ ОБЛАСНА РАДА МОВЧИТЬ , ЩО У КОВАЛЕНКО ПРЕМІЇЇ І НАДБАВКИ ПРИЗНАЧЕНІ ? ЗАУВАЖТЕ ТЕЖ У ВІЙСЬКОВИЙ ПЕРІОД! ЧОМУ ТАМ НІХТО НЕ РАХУЄ І НЕ ПОВЕРТАЄ В ДЕРЖАВУ?
  КОЛИ ВОНА ВСТИГЛА ЗАРОБИТИ ЇХ? КОЛИ? СПРАВЕДЛИВІ ВИ НАШІ!!!

 3. критик
  критик at | | Reply

  А товариш Мартинова, Фізер і так далі також отримували нагороди від Тулуба! Мартинова взагалі була в дружніх стосункаж сімейних з Тулубом, не голосувала за звільнення Тулуба на сесії, як депутат! А зараз…? Та вона ж права рука у Коваленко І у Коваля! Нормально себе поводять всі ? Справедливі!

 4. Юрист
  Юрист at | | Reply

  Дані з реестру авансових звітів на дорозі не валяються.В руки потрапити вони просто так не можуть. Це дані з бухгалтерії,такий реєстр видає бухгалтерська програма. Позор ГАНЬБА бухгалтерам що надають таку інформацію. При перевірці по шляпі отримає головний бухгалтер. Кожен авансовий звіт підписується бухгалтером, який перш ніж підписати звіт, повинен його перевірити, (Табель обліку робочого часу у бухгалтерії теж є в наявності) та не прийняти до звіту, якщо там є порушення і повинен не дати підписати керівнику Черкаської обласної ради. З реєстру видно, що дані накопичуються за цілий місяць.
  Те що пишуть що Майборода витребувала компенсацію за проїзд у Черкасах, що вказує на корупційні дії самої депутатки БУХГАЛТЕРІЯ ВИ ДЕ, ЩО ВИДАЄТЕ ГРОШІ ???. Лапша про витребування НЕ КАТИТ. А роботу шановної бухгалтерії перевірити не завадить.
  ШАНОВНА ЛЮБОВ МАЙБОРОДА ми віримо в ВАС. Піару від вас ніколи не бачили. Ваші дії підтримуємо. Нашим захисникам в АТО допомогаємо іншими засобами. Підсумок: комусь добре ВИ стали на хвоста, і ця людина пов’язана з бухгалтерією.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.