1Їх кількість буде майже подвоєно, на базі кожного КСН вестимуть прийом дільничні, медпрацівники та представники соціальних служб.

Схему переформатування діяльності КСН та пакет пропозицій для цього, які після Нового року буде представлено на розгляд виконкому, нині готує депутат Черкаської міської ради Олексій Арсенюк.

– Я уже спрямував депутатські запити стосовно можливості поєднання КСН із роботою на їх базі інших служб – і отримав із цього приводу позитивні відповіді. І сьогодні вже розробляється детальна схема втілення цього проекту, – зазначив Олексій Арсенюк. – Дослідивши діяльність КСН, я переконався у їх нинішній неефективності – про що й говорив неодноразово. Тому вирішив виступити з власним баченням удосконалення їх роботи.

За словами Олексія Арсенюка, робота КСН у новому форматі дозволить ефективніше вирішувати актуальні проблеми мешканців кожного мікрорайону. На базі кожного КСН вестиме прийом працівник соціальних служб, дільничний та медпрацівник, що надаватиме первинну діагностику та допомогу практично за місцем проживання людям похилого віку. А щоб максимально наблизити ці види допомоги, які надаватимуть оновлені КСН, до мешканців, їх кількість буде збільшено: із19 до 30.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.