Лабораторії «Інституту здоров’я рослин», цьогоріч відкритого у Черкасах, готуються до впровадження  нових видів досліджень – на вміст залишкової кількості пестицидів у агропродукції.

Як зазначила керівник сервісно-аналітичного центру «Інституту здоров’я рослин» Ірина Перехрест, такі дослідження допоможуть сільгоспвиробникам вирощувати якіснішу продукцію, а українцям – бути впевненими, що вони вживають дійсно  безпечну продукцію вітчизняних виробників.

«Наразі найбільш затребуваними є дослідження ґрунтів, за якими масово звертаються з усіх областей України. Агровиробники хочуть отримати інформацію про стан ґрунтів на своїх полях, аби знати, які добрива вносити до зими, – зазначає Ірина Перехрест. – Звертаються також і за перевіркою якості добрив, які планують вносити на поля. Крім того, напередодні посіву нових культур багатьох цікавить вміст у ґрунтах залишкових пестицидів та гербіцидів. Ми  надаємо рекомендації, які сприяють покращенню родючості ґрунтів і допомагаємо аграріям будувати свій бізнес на основі наукового підходу та інноваційних технологій».

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.