Сергій Лугеря -вручення сертифікату

Створивши унікальний для України «Ревул», ефективніший за свої іноземні аналоги,   «Юрія-Фарм» планує створити поєднання  кровозупинного засобу та перев’язувального матеріалу. Така кровозупинна пов’язка дозволить оперативно рятувати життя людей, спиняючи небезпечні кровотечі у «польових» умовах.  Про це повідомив HR-директор фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Ігор Найда під час прес-конференції 30 березня.

 

– Недавній винахід «Юрії-Фарм» –  препарат «Ревул» – довів свою ефективність і переваги над іноземними аналогами, не лише в українських лікарнях, але й у зоні АТО. Потреба у вітчизняному кровозупинному препараті була очевидною – саме  втрата крові є причиною 70% смертей на полі бою. Створений в Україні «Ревул» довів цілий ряд своїх переваг перед імпортними аналогами, до того ж, він значно за них дешевший.  Хоча він і має бути у аптечці кожного військового, наразі до зони АТО потрапляє переважно із благодійною допомогою, яку ми постійно відправляємо на  Схід, – зазначив HR-директор фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Ігор Найда.

За словами інженера-технолога фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Лариси Залозної, основний принцип дії «Ревулу» полягає у швидкому всотуванні вологи та утворенню згустку, що перешкоджає витіканню крові. За ідею було взято гемостатики натівського зразка.  Деякі з них мають побічні ефекти, але при роботі над «Ревулом» їх вдалося уникнути. І сьогодні препарат використовується і в спортивних залах та на стадіонах, і в побуті, а водії про всяк випадок кладуть його до своїх аптечок.

Ще одним новаційним препаратом, який так само випускають у Черкасах, є антианемічний препарат «Суфер», незамінний при лікуванні хвороб нирок та онкологічних хвороб. За словами хіміка наукового центру фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Петра Кравчука, при його розробці виникали певні труднощі, проте вдалося створити препарат, що не має типових для таких ліків побічних ефектів і добре засвоюється. Тож сьогодні «Суфер» використовують не лише в Україні – одразу кілька країн віддали йому  перевагу  як якіснішому заміннику імпортних антианемічних препаратів.

Сьогодні, як зазначив HR-директор фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Ігор Найда, науковці корпорації працюють над препаратами проти болю, протитуберкульозними ліками, препаратами краси та внутрішньовенними засобами, за складом наближеними  до крові.

Розповідаючи про благодійну допомогу військовим у зоні АТО, яку корпорація надала уже на 25 мільйонів гривень, Ігор Найда вручив раднику голови Черкаської ОДА Сергію Лугері сертифікат на 50 тисяч гривень – на придбання авто для батальйону «Айдар».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.