ткаа

Голова черкаської ОДА Юрій Ткаченко закликає черкащан не марнувати шанс очистити владу і прийти на вибори, щоб проголосувати за обраного ними кандидата в депутати Верховної Ради України.

“Дорогі мої черкащани!

Ми живемо у складні, але дуже відповідальні часи, перебуваємо в історичній точці переламу. Кожний з нас сьогодні – творець історії нової України. Тому байдужість нині не просто неприпустима, вона злочинна, бо може звести нанівець все, заради чого наш народ заплатив непомірно високу ціну – життя. В непростій битві ми здолали режим одноосібного панування й оголосили війну корупції. Настав час закріпити ці досягнення й обрати владу, яка дійсно зацікавлена у відродженні могутньої країни.

У нас є шанс звільнити владні ряди від нечистих на руку ділків, які розкрадали нашу Україну заради власних інтересів. Я закликаю вас не змарнувати його, бо нащадки вам цього не пробачать. Адже лише шляхом демократичних виборів можна повернути спокій, мир та стабільність в Україну.

Не думайте, що ваш голос нічого не вартий, не нехтуйте виборами у Верховну Раду України! Прийдіть на свою виборчу дільницю 26 жовтня і проголосуйте за кандидата, який найбільше відповідає еталону чесного політика. Не дайте можливості скористатися вашим виборчим правом тому, хто прагне дестабілізації в країні. Наразі кожний може захистити Україну своєю безкомпромісною громадянською позицією”.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.