Звинувачення у використанні адмінресурсу та відкритій підтримці кандидата в народні депутати Володимира Зубика під час виборчої кампанії, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко назвав безпідставними. На цьому він наголосив під час виступу на телеканалі “Рось”, передає прес-служба голови ОДА.

Зокрема, відповідаючи на питання ведучої щодо його появи в товаристві Володимира Зубика на відкритті оновленого погруддя в Національному університеті, очільник області зазначив, що як народний депутат він мав на це повне право, більше того – захід був відкритий і участь у ньому міг взяти кожен черкащанин.

– Слів підтримки чи агітації за нього з мого боку не було, тому звинувачувати мене у підтримці цього кандидата безпідставно, – сказав Юрій Олегович. – Я відповідально заявляю: як голова ОДА, я лише забезпечую проходження чесних і демократичних виборів без втручання у процес та без використання адмінресурсу.

За його словами, Володимир Зубик виступив одним з меценатів відкриття монументу , а ще – допомагає відроджувати Резиденцію Богдана Хмельницького у Чигирині.

– Я вітаю подібні ініціативи людей, які у складний економічний час допомагають Черкащині та Україні і відкритий до співпраці з кожним, хто  допомагатиме області, – зауважив Юрій Ткаченко.

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.