Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас пояснив, чому в ОДА запропонували «районкам» надсилати електронні варіанти номерів напередодні виходу у світ, що викликало обурення в певних журналістських колах.
Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.
– Швидкість комунікацій означає швидкість прийняття рішень. А районні видання ми отримуємо не раніше, ніж через тиждень. Утім, саме місцеві ЗМІ насамперед реагують на проблеми в районі. Як на мене – це головне джерело інформації. Тому для нас важливо мати свіжі новини, щоб своєчасно реагувати на події, – пояснив Юрій Михайлович.
Мовляв, дуже шкода, що дехто перекручує інформацію і свої підозри, припущення, відверті вигадки видає за факти. Проте у ситуації, яка склалася у країні, влада і ЗМІ мають працювати в єдиній обоймі, щоб вигравати війну в інформаційному просторі.
– Сьогодні інформація – це зброя, і лінія фронту проходить саме через шпальти газет, – наголосив посадовець й закликав журналістів підставити плече державі на волонтерських засадах: – Бо якщо ми не будемо діяти єдиним фронтом, то будемо програвати.
Звичайно, більшість редакторів видань, розуміючи важливість впливу на суспільство «четвертої влади», згодні рятувати Україну. Та кожний з них переймається питанням як вижити у скрутний час, оскільки, за влучним висловом редактора Жашківської ТРК «Жасмін» Жанни Гондарук, «ми всі тут волонтери».
Своєю чергою, Юрій Сас запропонував піти шляхом фінансування не видання, а інформаційної послуги. Він також зауважив, що завжди готовий до спілкування і запросив журналістів відвідати свою сторінку у Фейсбуці, надав особистий номер мобільного телефону.
Будьте чемні