TEXT.RU - 100.00%
Якщо ви – фанат якісної музики і бажаєте, аби на вашому весіллі, корпоративі чи сімейному святі звучали світові хіти, а не шансон, чи ще якісь «гоцалки», про це слід подбати заздалегідь і потурбуватися про це самостійно. Зрозуміло, що, попри усі витрати на свято і його розмах, замовити Тіну Тернер, Адель, Zukkero чи «Океан Ельзи», ви, при всій повазі, не маєте змоги. Проте, у вас є можливість замовити виступ професійної кавер-групи, яка забезпечить бездоганний музичний супровід вашого свята і зробить його незабутнім.

Chica-Band – кавер-група, що із 2012 року займається задоволенням потреб людей у якісній музиці під час свят і має понад 100 композицій у репертуарі. Chica-Band найчастіше запрошують на корпоративи та конференції, весілля, дні народження та ювілеї, концерти, вечірки та презентації. Chica-Band – це чарівна дівчина із глибоким та проникливим вокалом і троє талановитих музикантів, які зроблять ваше свято незабутнім і додадуть до нього неймовірного драйву. Вражає кількість відомих в Україні компаній та брендів, які запрошували Chica-Band на свої корпоративні івенти та презентації.

З репертуаром та учасниками гурту можна ознайомитися на сайті Chica-Band – chica-band.com.ua. І тут же можна розмістити заявку на участь гурту у вашому святі та з`ясувати технічні і фінансові умови бронювання виступу гурту на вашій події. Сайт гурту Chica-Band навіть містить розділ із питаннями, які замовники ставлять найчастіше. Тож, перш ніж замовляти, уважно ознайомтесь із цим розділом.

Chica-Band надзвичайно чутливо ставиться до побажань своїх замовників. Так, можливо навіть замовити окремий танок для наречених або пісню, якої немає у нинішньому репертуарі гурту. Проте, останнє буде виконано за окрему плату – адже музикантам необхідно буде розучити вашу улюблену пісню і довести її виконання до досконалості. Також гурт передбачає і можливість виїзду за кордон для виступів на святах. У цьому випадку замовник має забезпечити передоплату виступу гурту, побутовий та технічний райдер.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.