Співробітництво України з Китаєм набуває все більшого і більшого значення. Наразі Китай знаходиться на третьому місці серед торгово-економічних партнерів України. І обсяги співробітництва продовжують зростати, зважаючи ще й на частковий розрив економічних зв`язків із Росією, яка досі була найбільшим експортером та імпортером українських товарів та сировини.
Співробітництво з Китаєм розвивається буквально в усіх напрямках – від високих технологій до побутових товарів. Починаючи від того, що багато українців відкрили для себе китайський аналог E-bay – Aliexpress, де можна досить дешево придбати якісні товари і не переплачувати та вчасно отримати доставку, до формування цілих бізнесів, які побудовані на поставках товарів з Китаю. Ми вже переросли міф про те, що «китайське – низькоякісне і зроблене десь на колінці абияк». Згадати хоча би те, як ще з десяток років тому китайські авто, які дизайном нагадували відомі світові бренди автопрому викликали глузування і шквал критики з приводу того, що вони швидко розваляться. Проте Китай, як одна із найпотужніших економік світу, доводить, що тамтешні спеціалісти швидко вчаться. Надзвичайно швидко. І учаться у провідних практиків обраних для розвитку галузей, а не у теоретиків. Так, спеціалісти з Піднебесної успішно навчилися у французів будувати вагони і потяги, а тепер учаться в українців будувати літаки. І скоріш за все, за пару десятків років небо розсікатимуть потужні китайські «Мрії».
Проте на рівні споживчих товарів така співпраця відбувається ще швидше. Навіть у США вже важко знайти товари, випущені не в Китаї. А що вже говорити про Україну? От прямо зараз гляньте-но на свій смартфон. Якщо це iPhone, то, скоріш за все, він був випущений у Китаї. А якщо смартфон на Android – то, найшвидше, це один із нових китайських мобільних брендів, які за останні декілька років почали активно прориватися на ринок, почавши із бюджетних моделей і тепер готові потіснити навіть провідні світові бренди.
Отже, співпраця з Китаєм – надзвичайно перспективний напрямок розвитку бізнесу. Однак, постає питання – як вибрати надійного і перевіреного постачальника гуртових партій товару із Китаю, який би ставився до потреб вашого бізнесу так само пристрасно, як ви? У цій сфері чудово зарекомендувала себе компанія Укр Китай Коммунікейшн (www.ukr-china.com). Адже Укр Китай Коммунікейшн забезпечує комплексний супровід укладання угод у галузі імпортно-експортного бізнесу з Китаєм, гуртові поставки товарів, доставку збірних вантажів, транспортну логістику та митне очищення товарів.
Будьте чемні