Ще у березні-квітні 2016 року ГУ Держгеокадастру у Черкаській області виставило на аукціон 10 га землі у Жашківському районі зі статусом державної форми власності. За згодою місцевої ради, АТОвці попросили надати їм ці землі у власність. Перед тим, як писати заяви на отримання цих земель у власність, учасники бойових дій отримали довідки, які підтверджують той факт, що ці ділянки знаходяться у державній власності.   На підставі цих довідок, 5 учасників АТО у вересні пишуть заяву, щоб отримати дозвіл на розробку проекту.

Через місяць (максимальний термін для відповіді) ГУ Держгеокадастру у Черкаській області відмовляє АТОвцям у наданні дозволу –  на підставі того, що на цих землях, начебто, знаходиться садок.

Учасники бойових дій пишуть запит до Жашківської міської ради стосовно внесення ясності щодо статусу цих земель – і отримують відповідь,   що ніякі садки не перебувають у них на балансі. АТОвці надали ГУ Держгеокадастру у Черкаській області ці довідки – на доказ того, що на цих державних землях немає жодних садків.

І знову – рівно за місяць  – ГУ Держгеокадастру у Черкаській області  надає накази на отримання дозволу. І – того ж дня – пише листи всім учасникам АТО про те, що ці землі є колективною власністю, а тому дозволу на отримання у власність цих ділянок для учасників АТО вони не можуть видати. Отже,  8 місяців ці землі були у державній власності, а коли стало питання виділення землі для воїнів АТО, вони магічним чином перетворились на землі колективної власності. А учасники бойових дій – із захисників країни – на жертви подвійних стандартів та вибірковості у роботі ГУ Держгеокадастру у Черкаській області.

Ще один цікавий факт: на ці 10 гектарів стосовно усіх п’яти  АТОвців 23 грудня 2016 року ГУ Держгеокадастру у Черкаській області видає наказ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою», який…скасовується того ж дня (копію цих документів щодо одного із них, Суханова, прикріплено до статті).

Тобто, у порушення вимог, щодо заборони скасування своїх же власних наказів – ГУ скасовує накази видані на ім’я АТОвців з мотивів, що ці землі раптом стали колективною власністю.

Сьогодні папери на ці 10 гектарів знову лежать на столах земельних чиновників – що цього разу вигадають чиновники?..

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.