Увечері 18 серпня, городяни починають збиратися у фан-зоні на Соборній площі ще о 20:00, хоча шоу «МАЙДАН’S.2012» починається десь за півгодини. Погода сприяє – градусник на Головпоштамті показує 22 С. Близько 9-ї вечора на площі збирається близько 200 вболівальників. Літні вболівальники сидять на спеціально поставлених лавочках, решта – біля фонтану, або беруть стільці вуличного кафе, яке вже закінчило роботу. Хвилювання зростає. Черкаси – не у першій четвірці. Доводиться перечікувати рекламу.

І ось нарешті – черкаська команда під номером «6» близько 10-ї вечора. Гучні вигуки і аплодисменти викликають складні і синхронно виконані фігури. Сміх – вираз глибокого здивування на обличчі Дмитра Коляденка. І гул незадоволення – оцінка Олексія Литвинова (11 балів) і Наталки Могилевської (10 балів). І знову – вигуки захоплення: Руслана поставила 12 балів!

Черкащанка Альона танцює вже 14 років. Каже, що звістку про «Майданс» надто пізно почула, бо залюбки б узяла участь у шоу.

– Я так хвилююсь – стільки емоцій! Там танцюють дівчата, з якими я разом займалась багато років, їздила на різні змагання. Неймовірний кайф – побачити їх у шоу! Мені друг сьогодні повідомив, що будуть ставити проектор і транслювати «Майданс» – тому я примчала сюди на велосипеді, аби подивитися на нашу команду. Вони молодці!

А ось Наталка пришла уболівати за колег по шоу. Дівчина танцює у «чотирьохсотці», тобто братиме участь у виступах на Майдані Незалежності пізніше.

– Я живу з дитинства у Черкасах, і люблю це місто. І сама поїду до Києва з нашою командою, але вже 8 вересня. А сьогодні прийшла вболівати за своє місто. Мені дуже хочеться, щоб наша команда перемогла, попри те, що ми маємо сильних суперників. Дуже хочеться, щоб у місті був аквапарк.

Наталчин однокласник Ігор, хоча сам не танцює, зате щиро вболіває за своїх друзів та знайомих. До речі, Ігор спробував висунути свою версію того, чому у танцях такий дефіцит хлопців, з чим, власне, зіткнувся і Максим Оробець під час відбору учасників команди:

– Гадаю, що дівчатам назагал краще вдається хореографія. Вони до неї більш здібні. А ми підтримуємо Черкаси, як можемо, і дуже сподіваємось на перемогу.

Дехто із хлопців, присутніх на Соборній площі, втім, висловив готовність приєднатися до команди «майдансерів» вже зараз, якщо, звісно, приймуть.

– Якщо б ми раніше дізналися, ми, можливо б, їм допомогли, – каже Руслан. Він відпочиває у компанії чотирьох приятелів: – Ми пришли на площу, бо не могли пропустити таке свято. Треба ж підтримати своє рідне місто.

Після виступу черкаської команди Соборна площа різко пустіє. Залишається щось із 20 людей, які вирішили подивитися шоу далі.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.