чну

Хитке крісло. Вибори ректора ЧНУ ім. Б.Хмельницького неминучі. Про це під час робочого візиту на Черкащину заявив віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич, – говорить ВІККА.  

Високопосадовець обіцяв взяти це питання на особистий контроль. Нині виконувачем обов’язків ректора є колишній губернатор Черкащини Олександр Черевко.

Досі виш очолював регіонал Анатолій Кузьмінський. Та термін дії його контракту збіг. Це співпало з люстрацією регіоналів по всій країні. На цій посаді Кузьмінський не раз оскандалився.

У 2004-му він відкрито агітував студентів за тодішнього кандидата у Президенти Януковича. Вони оголосили голодування і таки домоглися звільнення ректора. Назад в університет у цьому статусі Кузьмінський повернувся під час президентства того ж таки Януковича. Тому віце-прем’єр-міністр радить колективу вишу внести зміни до статуту відповідно до нового закону “Про вищу освіту”.

Олександр Сич, віце-прем’єр-міністр України: “Імплементувати сьогодні статут до нового закону про вищу освіту і починати вибори, щоб вони проходили на ширшій основі. Щоб більше людей мали можливість взяти участь. Новий закон про вищу освіту вказує, що тепер не тільки вчена рада здійснює цей вибір, а здійснює весь навчальний професорсько-викладацький склад і студенти”.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.