1

Сьогодні зафіксовано чимало випадків наявності передвиборчої агітації на зупинках, деревах, дошках. Спостерігач ОПОРИ по маршруту 197 округу зафіксував в різних районах передвиборчі плакати і навіть бігборди.

Біля виборчої дільниці №710306 (округ 197) в с. Хутір Хмільна (Канівський район) на деревах приклеєна агітація за кандидатів Патоку Анатолія Дмитровича та Тищенка Сергія Олександровича.

2

В с. Пекарі (Канівський район) біля виборчої дільниці, також зафіксовано на зупинці незірвану агітацію за кількох кандидатів одразу.

3

Якщо помітити та зняти усі агітаційні плакати могли забути, то агітаційний бігборд точно не могли не помітити. У місті Канів такі бігборди досі стоять із агітацією за кандидата по 197 округу Віктора Роєнка, зокрема зафіксовано на вул. Леніна.

4

Наявність агітматеріалів в день виборів, зокрема і біля виборчих дільниць, є порушення Закону України «Про вибори…» Ст. 74 частина 23 «Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці перед днем голосування відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування».

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.