Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” виключило зі своєї фракції у Черкаській обласній раді 3 депутатів, які вирішили балотуватися до Верховної Ради шляхом самовисування – Світлану Трофімову, Валентина Поляха та Павла Філіпенка.

Про це повідомляє прес-служба обласної організації партії “Фронт змін”.

Світлана Трофімова та Валентин Полях вирішили піти самовисуванцями, а Павло Філіпенко балотуватиметься від партії “УДАР” (“Український демократичний альянс за реформи Віталія Кличка”).

За словами депутата облради, голови облорганізації “Фронту змін” Наталія Старікова пояснила, що виключені з фракції депутати не виконали рішення з’їзду своєї партії і тому партія вирішила виключити їх із фракції.

Навіть попри те, що фракції “ВО “Батьківщина” та “Фронт змін” у Черкаській обласній раді об’єдналися, виключеним депутатам не знайшлось місця у новому міжфракційному об’єднанні.

Головою міжфракційного об’єднання депутати обрали лідера фракції ВО “Батьківщина” Володимира Греся. Співголовою – Наталію Старікову з “Фронту Змін”.

Депутати від “Об’єднаної опозиції уже підготували проект рішення стосовно змін регламенту обласної ради про створення міжфакційного об’єднання.

До міжфракційного об’єднання загалом увійшло 22 депутати: 17 депутатів з фракції “Батьківщини” та 5 – з “Фронту змін”.

Нагадаємо, що ще у травні серед потенційних кандидатів у депутати опозиція називала Світлану Трофімову.

6 серпня заступник голови Верховної Ради, один із лідерів “ВО “Батьківщина” Микола Томенко ще говорив, що потенціал Трофімової, як фахівця із місцевого самоврядування, ліпше зберегти до наступних місцевих виборів.

Світлана Трофімова балотується по округу №194 у місті Черкаси, де об’єднана опозиція висунула кандидатом Миколу Булатецького, а Віталій Полях та Павло Філіпенко є суперниками Леоніда Даценка на окрузі №197.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.