Вперше за останні п’ять років учні першого класу стовідсотково забезпечені підручниками з усіх навчальних предметів. А це «Буквар», «Математика», «Англійська мова», «Природознавство», «Основи здоров’я», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво».

Про це повідомляють у Головному управлінні освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Остання партія підручників для першачків надійшла у область 10 серпня. А до Дня Незалежності, 24 серпня, підручники потраплять до найвіддаленіших шкіл області.

Загалом область отримала 24 назви підручників для першокласників загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання загальним накладом 108004 примірники та 8 назв підручників загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання в кількості 838 примірників.

Крім того, у зв’язку із збільшенням порівняно з 2011 роком кількості одинадцятикласників було додруковано частину підручників для 11 класу. Станом на 17 серпня в область надійшли підручники для учнів 11 класу загальним накладом 29271 примірник, що становить 64 % від плану завозу.

У 2011-2012 навчальному році в області обліковується 674 загальноосвітні навчальні заклади (у тому числі 3 приватні), у яких навчається 115283  дитини.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.