Автор статті

2 коментарі

 1. Аліна
  Аліна at | | Reply

  Яким документом підтверджується як факт звернення Кудрявцева про зупинення адвокатської діяльності, так і факт зупинення його адвокатської діяльності та факт її поновлення? Чесно кажучи, коментар Кудрявцева мене не переконав. Які є докази на підтвердження його слів? Воротнік докази на підтвердження своїх слів надав. Тепер черга за Кудрявцевим.

 2. Валерій Воротник
  Валерій Воротник at | | Reply

  Не розумію, Кудрявцев страждає на юридичний ідіотизм, чи придурюється? Після вчорашнього мого оприлюднення ситуації з неприпиненням ним ліцензії адвоката, я отримав неоднозначні погрози від нього у свій бік. Потім прочитав безглузді коментарі. Загалом, дії одного з наближених до Одарича, колишнього чиновника, цілком зрозумілі і попадають в концепцію інформаційної стратегії цієї команди, основою якої є вибірковість, подвійні стандарти та напівправда.

  Він стверджує, що таки призупиняв свідоцтво, та вперто не бажає перечитати рішення ВАСУ у цілковито аналогічній справі. За сумістництво адвокатської діяльності з посадою нардепа було позбавлено депутатського мандату Власенка. Справа не в політичних лаштунках, а в законодавчому обгрунтування. Якщо б Кудрявцев М.С. припиняв чи призупиняв своє право займатись адвокатською діяльністю, то він мав подати відповідну заяву до Черкаської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів, яка за результатами розгляду такої заяви виносить відповідне рішення. Такі дані обовязково заносять до реєстру адвокатів. Як у випадку з Сергієм Власенком, приводом стала інформація все з того ж реєстру адвокатів.

  На думку фахівців, Олійник В.М. – колишній міський голова Черкас також мав свідоцтва адвоката, проте опісля обрання його народним депутатом, він своє право на зайняття адвокатською діяльністю припинив в березні 2012 року (додаю витяги з реєстру станом на березень 2013 та на сьогодні) де чітко вказано, що право зайняття адвокатською діяльністю припинено на підставі його особистої заяви. Щодо Сергія Власенка, то згідно витягу на аналогічний період і на сьогодні в примітці зазначено, що дані не підтверджені адвокатом, тобто Сергій Власенко не надавав відповідної інформації про стан діяльності.
  У Кудрявцева за період, коли він обіймав посаду в органах місцевого самоврядування, немає відповідних записів, отже він не припиняв права на зайняття адвокатською діяльністю, що заборонено законом.
  Виходячи з наведених вище фактів, Кудрявцев нагло бреше або демонструє своє юридичне невігластво, стосовно подання заяви про призупинення. Якщо, навіть, припустимо, що він відповідну заяву і писав, судячи з офіційного документу Єдиного реєстру, рішення не було прийняте, а інформація про нього не була внесена в відповідні бази даних.

  Я процитую рішення ВАСУ, стосовно Власенка. Статус народного депутата від статусу посадової особи місцевого самоврядування в частині заборони сумісницької діяльності не відрізняється:
  “Подання заяви ОСОБА_16 про припинення права на зайняття адвокатською діяльністю від 21 лютого 2013 року на адресу Ради адвокатів Львівської області не спростовує факту зайняття його адвокатською діяльністю. Як зазначалось вище, відповідно до перехідних положень Закону №5076-VI ОСОБА_16 як народний депутата України і адвокат одночасно, у строк 90 днів з моменту набрання чинності названого закону, тобто з 15 серпня 2012 року, повинен був письмово повідомити кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури за місцем отримання свідоцтва про існування обставин несумісності, однак цього зроблено не було”.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.