IMG_1642

Минулого тижня для утеплення бійців батальйонів «Черкаси» та «Айдар», 14-ї, 51-ї та 72-ї бригад Черкаський «Азот» передав 267 ватних жилетів.

Раніше азотівці передали для потреб військових 140 ампул закупленого в Італії кровоспинного препарату «Ugurol», теплий одяг 14-й та 72-й бригаді. На прохання бійців батальйону «Айдар» було закуплено 10 пар берців імпортного виробництва. А от профспілковий комітет підприємства подбав про продовольчі запаси захисників Вітчизни, закупивши на 10 тис. грн. тушонки.

default

«Розпочинаючи свою волонтерську діяльність, ми навіть уявити не могли, що це настільки велика й складна робота. Коли люди звертаються за допомогою з тривогою в очах і ця допомога потрібна їм ще на вчора, то розумієш, що діяти потрібно миттєво. На щастя, азотівці, починаючи з керівництва і закінчуючи працівниками різних рівнів, розуміють всю важливість тієї справи, яку ми всі спільно робимо», – говорить Костянтин Ткаченко, керівник ініціативної групи «Україна понад усе», командир воєнізованого газорятувального загону ПАТ «АЗОТ».

Неодноразово працівники підприємства надавали фінансову підтримку тим, хто був поранений під час бойових дій. Нещодавно 10 тис. грн. хіміки перерахували черкащанину Олександру Коляді. Тяжке поранення він отримав у місті Щастя, захищаючи теплоелектростанцію. На момент передачі коштів Олександр перебував без свідомості в харківській лікарні.

Навколо спільних для всіх українців проблем хімікам-волонтерам вдалося згуртувати не лише колектив Черкаського «Азоту». До ініціативної групи підприємства звернулися учні однієї із музичних шкіл міста. Вони попросили азотівців використати на потреби бійців АТО 800 грн., зібрані на благодійному концерті.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.