Депутат Черкаської міської ради, журналіст Володимир Мамалига про заклики опозиції:
Лідери так званої опозиції закликають людей створювати загони самоборони, водночас з переляку обзиваючи патріотичну активну українську молодь провокаторами. Я пройшов школу УНА-УНСО з усіма кримінальними справами, обшуками і бійками, доки ці “лідери” проходили “університети життя”. Так от, з усією відвертістю заявляю, що саме вони зараз і є провокаторами. Краще закрийте лице, і якщо вам не поталанить і вас схопить міліція, то отримаєте декілька діб арешту. А якщо послухаєтеся ОО (яке чудове буквосполучення) і, приїхавши, у свою область, кинетеся створювати загони самооборони – то, нагадую про відповідальність відповідно до КК України:
Стаття 260. Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань
1. Створення не передбачених законами України воєнізованих формувань або участь у їх діяльності – карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
2. Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності – карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
3. Керівництво зазначеними в частинах першій або другій цієї статті формуваннями, їх фінансування, постачання їм зброї, боєприпасів, вибухових речовин чи військової техніки – караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.
4. Участь у складі передбачених частинами першою або другою цієї статті формувань у нападі на підприємства, установи, організації чи на громадян – карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.
5. Діяння, передбачене частиною четвертою цієї статті, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків, – карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.
6. Звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала в складі зазначених у цій статті формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.
П р и м і т к а. 1. Під воєнізованими слід розуміти формування, які мають організаційну структуру військового типу, а саме: єдиноначальність, підпорядкованість та дисципліну, і в яких проводиться військова або стройова чи фізична підготовка.
2. Під збройними формуваннями слід розуміти воєнізовані групи, які незаконно мають на озброєнні придатну для використання вогнепальну, вибухову чи іншу зброю.
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page7
Гарної революції!
Будьте чемні