Власник ГК Ukravit (виробництво якої розташоване у Черкасах) розповів студентам, як досягти успіху. У числі 4 український мільйонерів, власник компанії-лідера українського ринку засобів захисту рослин і добрив, Віталій Ільченко взяв участь у панельній дискусії. Вона була складовою конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України», на якій  успішні бізнесмени ділилися з молоддю секретами життєвих досягнень.

Конференція, що ставила за мету  допомогти талановитій  молоді стати архітекторами нової економічної та соціальної реальності в Україні, об’єднала  понад 350 студентів-економістів і викладачів провідних українських вишів. Перед ними виступили провідні міжнародні та українські промисловці, підприємці,  науковці, економісти.

У рамках конференції відбулась панельна дискусія, участь у  якій, у числі 4 українській мільйонерів, узяв і власник ГК Ukravit Віталій Ільченко. Відповідаючи на питання, як досягти успіху в Україні та які компетенції необхідні для роботи в провідних компаніях, Віталій Ільченко зазначив:

– Наш перший кредит у мільйон доларів вдалось отримати завдяки знанню англійської мови (колись я мріяв стати дипломатом). Я зміг переконати людей повірити нам і надати кредитні кошти…Сьогодні ми вже стали великою кампанією – у нас працює уже 350 людей і ми від продажу чужої продукції давно перейшли до створення власної. Тепер ми об’єднуємо навколо себе талановитих вчених і надаємо їм можливості втілення новітніх проектів на кращому сучасному обладнанні, яке нам вдалося сконцентрувати. Ми завжди вкладали зароблені кошти передовсім у обладнання та технології. А найближчим часом, у червні, плануємо відкрити у Черкасах науково-дослідницький центр, оскільки хочемо розвивати  сферу вітчизняного АПК загалом, бо вбачаємо за цим велике майбутнє.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.