1349069175

Народний депутат України, кандидат в народні депутати від партії «Блок Петра Порошенка» в одномандатному виборчому окрузі №200 Віталій Чудновський в ефірі програми «Подробиці» наголосив, що як учасник АТО, йде в парламент вирішувати проблеми військових, які повертаються з АТО.

Віталій Чудновський наголосив, що комбати мають моральне право не тільки бути в парламенті, але й впливати на політику. Він розповів, що йде в парламент займатись реабілітацією військових, які повертаються з АТО.

«Що стосується парламенту, я вам скажу чесно, що практично до останнього дня я був переконаний, що цього року на вибори до Верховної Ради не йду. В цей воєнний час я бачив себе в збройних силах, а не у парламенті. Я був у м. Щастя Луганської області і разом з моїми друзями виконував завдання в лавах Збройних сил, але Президент запросив мене на бесіду і переконав в тому, що я повинен балотуватися від «Блоку Петра Порошенка» по виборчому округу № 200 в місті Умань. У розмові з президентом розповів, що хочу займатися реабілітацією хлопців. Те, що я побачив в нашій казармі, змушує мене йти до парламенту, щоб допомогти нашим хлопцям, які повертаються з АТО. У нашій казармі, майже всі хлопці в тій чи іншій мірі контужені і кричать вночі. Розумієте? Та кількість людей, які постраждали – їм потрібна реабілітація. Я сказав, що я б хотів займатися реабілітацією інвалідів, ветеранів, воїнів, які повертатимуться з АТО. Президент сказав, що саме через це просить мене піти в парламент, щоб організовувати необхідні комітети, щоб здійснювати допомогу цим хлопцям. Це особисто моє завдання в парламенті», – розповів Віталій Чудновський в ефірі програми «Подробиці».

Командир 3 штурмової бригади батальйону «Айдар» Ігор Івженко теж переконаний, що до парламенту повинні йти люди, які воювали в АТО.

«Те, що стосується виборчої кампанії, я думаю, що всі громадяни мають право бути вибраними до Верховної Ради і мають право балотуватися. Тому, від нас від батальйону балотується і командир батальйону, і командир першої бригади Ігор Лапін. Ще у нас у роті був, ми навіть з початку і не знали, що він уже являється народним депутатом, Віталій Чудновський, який разом з нами жив і брав участь у боях. Віталій нормальна людина і він теж буде балотуватися, тому я не бачу нічого поганого в тому, що вони хочуть балотуватися», – резюмував Ігор Івженко.

*00

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.