1414485559_1414424043_konkursПідбито підсумки творчого конкурсу «Україна на вістрі слова», який оголошувала Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України і Черкаська обласна рада. До участі в творчому змаганні запрошувалася обдарована молодь Черкащини. Усього в конкурсі взяли участь близько сотні учнів та студентів з різних куточків Черкаської області. Вони надіслали поетичні й прозові роботи. Головна тема творів – буремне сьогодення України, – інформує прес-служба обласної ради.

Такою активністю молоді ініціатор проведення цього конкурсу, голова обласної ради Валентина Коваленко була приємно вражена:

– Я багато працювала із літературно обдарованою молоддю. Раніше я помічала, що більшість творів, які пишуть діти на конкурси, не прожиті ними, а просто написані на задану тему. Перечитавши творчі доробки учнів та студентської молоді, присвячені подіям революції Гідності і війни на Сході, я бачу, що діти на глибинному рівні сприймають ці події. В цих творах видно, як вразливо і тонко черкаські молоді люди проживають те, що диктується часом. Ця дитяча поезія в більшій мірі зріла. Закличні слова «Слава Україні! Героям слава!», які містяться в цих віршах, наповнені почуттями. Наприклад, дитина 8 класу пише: «Я знову читаю про подвиг, Я знову читаю про славу, Я зараз тамую подих, Я вірю в свою державу!». Читаючи цю поезію, я тамую подих і вірю в свою державу, тому що поки в Україні є така молодь: патріотична, активна, яка бажає жити гідно і бути рушієм змін в Україні, в нашої країни є майбутнє.

Переможців конкурсу «Україна на вістрі слова» визначили у трьох вікових категоріях. Урочисте нагородження авторів і читання конкурсних патріотичних творів відбудеться 4 листопада о 14.00 в Черкаському обласному Будинку вчителя. Найкращі роботи увійдуть до літературної збірки, яку планують відправити воїнам АТО для підняття бойового духу.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.