10454337_1630538480502438_1600164053659906872_n

1 квітня очікується оголошення початку нерестового періоду, на час якого для ефективної протидії браконьєрам планувалося поєднати зусилля усіх зацікавлених служб та громадських активістів. Що ж на ділі?..

Днями минуло майже два тижні нашого очікування встановлення винних у події, що сталася 05.03.2016 р., під час чергового спільного рибоохоронного рейду, на Кременчуцькому водосховищі. Саме там – у «Липівському» заповіднику, на сумновідомій «чорній ямі», і було помічено два човни, із яких вели браконьєрський вилов риби. При спробі затримання, злодії почали тікати і були наздогнані поблизу села Коробівка. На березі на інспекторів Черкасирибоохорони та представника ГФ «Черкаський Автомайдан» було скоєно фізичний напад затримуваними браконьєрами і групою їх підтримки, що вже чекала на березі. Цією групою осіб були завдані тілесні ушкодження інспектору Черкасирибоохорони Жукову М. (що виконував свої службові обов’язки),  а представнику  ГФ «Черкаський Автомайдан» Котиченку А. – розбито мобільний телефон, на який велась відеофіксація (відео – тут:

https://www.youtube.com/watch?v=P6rXwiS-o0c).

Відповідні заяви було подано до УМВС. Одним із нападників є Загребельний Віктор Іванович (1976 р. н.) – іншу ж особу, попри пресловуту координацію зусиль всіх служб – так і не вдалось встановити, аби притягнути до відповідальності всіх учасників цієї ганебної історії.

Це вже другий за цей рік напад на працівників Черкасирибоохорони. За рік, спільними зусиллями, громадськість привела у «тонус» Черкасирибоохорону, інспектори якої почали виконувати свої функції так, як того вимагає закон – і після цього вони отримують цілковиту зневагу до свого статусу з боку структур УМВС та прокуратури Черкаської області – і перебувають у повній незахищеності при виконанні власних службових обов’язків. Це змушує нас, громадських активістів, вимагати негайної реакції правоохоронних органів у захисті потерпілих інспекторів та показового покарання винних. Тільки так можливо підняти затоптаний статус Держрибінспектора та його громадських помічників.

 

Громадські активісти ГО «Автомайдан-Черкаси»

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.