10735812_746779145395009_264000249_n
Товариш Тимошенко, ви перетворили вибори на 198 окрузі на найбільш брудні не лише на Черкащині, але і по всій Україні. Про це заявляє Комітет виборців України, який визнав округ одним з найбільш проблемних, про це говорять люди, які втомилися від ваших чорних методів політичної боротьби.

Розумію, що для вас, як регіонала та активного члена команди Януковича є природнім ставитися до людей, як рабів, які не мають права ні нащо, окрім сліпого виконання вашої волі. Ви хочете, як і два роки тому, змусити людей підтримати вашу кандидатуру використовуючи тиск, підкуп, розповсюджуючи брехню про опонентів та фальшування результатів виборів

Також, свідомий того, що після голосувань за диктаторські закони та фактичної згоди зі всім тим, що режим робив на Майдані, вам не має з чим йти до людей. Вони більше не хочуть бачити п’яту колону кремля у Верховній Раді.

Як єдиний представник від демократичних сил Черкащини та лідер виборчих перегонів, як і в 2012 році, я є вашим головним опонентом. Саме тому, ваші штабісти розповсюджують по округу тони наклепницької та брехливої інформації про мене. Саме тому, ви чините шалений тиск на людей та спекулюючи на непростій економічній ситуації хочете знову купити їх голоси.

Хочу сказати вам дві речі. Перше – я не боявся вас за режиму Януковича два роки тому, і не боюся і зараз, тому буду до кінця битися за свою перемогу. Друге – країна змінилася і українці змінилися. Вони б’ють ворога на Сході, перемогли диктатуру та переможуть і таких, як ви.

Кандидат у депутати Верховної Ради

по 198-му виборчому округу  Сергій Рудик

00

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.