53c24c0bd8508

Два місяці без зв’язку і жодних звісток. Саме стільки поневіряється родина черкаського волонтера Валерія Макєєва. Чоловіка взяли у полон терористи, коли той намагався звільнити інших бранців на Луганщині, – повідомляє ВІККА.

Вдома у волонтера Валерія Макєєва залишилися дружина, син і внучка. Майже два місяці чоловік перебуває в полоні у сепаратистів. В кінці серпня він поїхав в Ровеньки Луганської області домовлятися про звільнення двох солдатів. З тих пір з рідними Валерій зідзвонювався тільки один раз – повідомив, що затриманий.

Рита та Володимир, син і дружина Валерія: “Он ничего не знает. За что его там задержали. Ему ничего не говорят. Он просто там находится и все. То есть, его официально там никуда не водят. Ни на допросы никакие”.

Валерій потрапив у полон разом зі знімальною групою одного із національних каналів. Журналістів незабаром звільнили. А от з долею черкаського волонтера все набагато складніше. Його колега В’ячеслав Лукеріч вже неодноразово зв’язувався з терористами. Каже, ніяких конкретних вимог вони не висувають. Як звільнити товариша він не знає.

В’ячеслав Лукеріч, волонтер: “Начали уже выходить и договариваться. Сказали, денег не надо. Хотят обмен. Все шло нормально. Потом все прекратилось. Не знаю, почему. Неизвестно”.

В міжвідомчому центрі СБУ з обміну полоненими неофіційно підтвердили, із звільненням бранців дійсно виникли труднощі. Від безпосереднього обміну сторони знову повернулися в режим переговорів. Коли процес знову поновиться, там поки не знають. А поки ж рідним Валерія Макєєва, як і сотням інших українських сімей, залишається тільки чекати і сподіватися.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.