Фото прес-служби Черкаської облдержадміністрації

Шахтарське містечко обласного підпорядкування Ватутіне, збудоване 65 років тому, 26 серпня активно відзначило не лише День міста, але й професійне свято своїх засновників – День шахтаря.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Прикметно, що на свято до Ватутіного голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб приїхав в урочистій формі шахтаря, яка символічно нагадувала про його гірниче минуле.

Фото прес-служби Черкаської облдержадміністрації

– Дух шахтарів я увібрав ще з молоком матері. А безпосередньо трудову діяльність розпочав ще у 17 років, коли батько вперше привів на шахту, – розповів Сергій Борисович.

У ході візиту до Ватутіного, губернатор зустрівся з ветеранами шахтарської праці, поспілкувався з ними про проблеми, які їх найбільше турбують та вручив подарунки.

Найголовніше, що непокоїло запрошених шахтарів – субсидії на електроенергію заслуженим працівникам вугільної промисловості. Сергій Тулуб запевнив присутніх, що намагатиметься розв’язати цю проблему на найвищому рівні.

Ветерани дякували очільнику області за те, що протягом останніх двох років життя у місті значно покращилося: відремонтовано дороги, виділено кошти на ремонт будинку культури – окраси міста тощо.

Фото прес-служби Черкаської облдержадміністрації

Під час урочистої частини свята на центральній площі міста, голова облдержадміністрації вручив почесні грамоти та нагороди містянам, а також подарунки родинам загиблих шахтарів.

– Для мене честь сьогодні бути у місті шахтарів – Ватутіному. Зичу вам і надалі сили та незгасної енергії, здоров’я вам і вашим родинам, – звертаючись до шахтарів побажав Сергій Тулуб.

Фото прес-служби Черкаської облдержадміністрації

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.