Жуковська2

Почесний президент черкаського «Азоту», кандидат в народні депутати по 194 виборчому округу Валентина Жуковська пропонує іншим кандидатам цього ж округу провести публічні телевізійні дебати.

«Публічні дебати — абсолютно нормальна європейська практика, за допомогою якої люди побачать, хто з кандидатів дійсно розуміється на проблемах міста і країни, а хто лише виголошує заздалегідь заготовлені гасла, — зауважила вона. — Я щиро хочу, аби ми провели таку відверту й інтелектуальну дискусію з проблемних питань, які наразі турбують українців. Мені самій цікаво почути, як інші кандидати збираються впроваджувати в життя гасла, написані в їхніх програмах. Я готова обговорювати та обґрунтовувати все — програми, ідеї, майбутнє країни та міста…»

За словами пані Жуковської, вона звернеться до керівників черкаських телеканалів з проханням організувати подібні дебати в прямому ефірі. «Люди мають побачити політиків такими, якими вони є — не з біл-бордів на площах, а тут і зараз, в прямому ефірі, — додала вона. — Принаймні, це буде чесно перед виборцями».

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.