Уманські студенти зібрали сім тисяч для пораненого в АТО міліціонера (ФОТО, ВІДЕО)

Студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу організували благодійний концерт на підтримку постраждалого в АТО Романа Колдуновича, працівника міліції, який через поранення втратив кість правої руки, – пише “Прес-Центр“.

Днями в приміщенні Черкаської обласної філармонії за ініціативи дирекції Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу було організовано благодійний концерт, присвячений 200-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка під назвою “Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття”. Захід ніс благу мету – зібрати кошти на реабілітацію співробітника БПС УМВС старшого лейтенанта міліції Романа Колдуновича, який був поранений під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

Отримані від продажу квитків гроші, а це 7 тисяч гривень, в приміщенні УМВС в урочистій обстановці були передані Роману Колдуновичу.

– Педагог – сама мирна у світі професія. Однак в такий складний для держави час, студенти і викладачі не можуть стояти осторонь чужої біди. Тому зібрані від проведеного благодійного концерту кошти ми хочемо вручити Вам, Романе, на реабілітацію, – звернулася до пораненого міліціонера директор коледжу Ольга Чепка.

Студенти навчального закладу, які також приїхали з міста Умань зі своїм керівником, висловили сподівання на швидке одужання правоохоронця. Вони гордяться тим, що на Черкащині є такі мужні чоловіки, які на власних прикладах демонструють молоді, яким повинен бути справжній патріот.

Також на заході був присутній заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації – керівник апарату Віталій Коваль. Він подякував працівникам освіти за втілення такої прекрасної ідеї в життя. Зазначив, що керівництву області дуже приємно, що заклади освіти не стоять осторонь і залучаються до допомоги всім, хто воює в зоні АТО.

Очільник обласної міліції Владислав Пустовар подякував колективу Уманського педагогічного коледжу:

– Від імені черкаської міліції хочу подякувати студентству, подякувати вашому керівнику за вашу позицію, за той посильний внесок у реабіліцію нашого товариша, який отримав поранення в зоні бойових дій на сході. Знаючи, що у нас за спиною є такі люди, які завжди прийдуть на допомогу, наші працівники сповнюються силою духу та відвагою.

Сам же Роман Колдунович приємно вражений тим, що зовсім незнайомі йому люди висловлюють таку важливу для нього підтримку та допомогу. Він щиро подякував педагогічному та студентському колективу.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.