Large group of students writing.

– Передовсім, ми пропонуватимемо Міністерству освіти та науки розвести у  часі прийом заяв на 1 курс та на ступінь магістра, – зазначив в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор.  – По можливості, ці терміни необхідно уніфікувати у масштабах країни – сьогодні кожен виш встановлює власні строки, що незручно як для абітурієнтів, так і для самих вишів. Важливо запровадити також окремі Умови вступу – для вступу на бакалаврат та у магістратуру – це також було би однаково зручно і для вишів, і для їх абітурієнтів. Нарешті, ми рекомендуватимемо Міністерству поширити цьогорічне нововведення – систему електронної подачі документів – і для вступників на рівень магістра також.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії ЧДТУ Віктора Демиденка, цьогорічна вступна кампанія принесла ЧДТУ більше 1800 нових студентів: 412 – першокурсників, 413 – вступників за скороченими програмами навчання, 965 – магістрів та спеціалістів та близько 30 аспірантів – майбутніх докторів філософії різних галузей знань.

– Це більше, ніж торік – і, так само, більше студентів навчатиметься за рахунок бюджету: у цьому році їх аж 1200, – констатував Віктор Демиденко. – Пріоритети держави прослідковуються як на рівні країни, так і на рівні конкретного вишу: це економічна, будівельна, електротехнічна та машинобудівна галузі, які отримали найбільше місць державного замовлення.

загрузка...

Автор статті

Оксана Савіцька

Медіаконсультант

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.