IMG_20141208_140631В Україні розробили зелену книгу державної політики у сфері електронного урядування. Це документ, який використовується урядами демократичних країн та декларування та обговорення головних напрямків та змісту державної політики.

Про це на прес-конференції повідомив член робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування при Віце-прем’єр-міністрові України Андрій Демещик.

“Україна підписала ассоціацію із ЄС, тому  і законодавство має адаптувати до європейських стандартів. А саме електронне урядування є одним із головних стандартів європейських країн. Воно дає змогу ефективно боротися проти корупції. Цікаво, що найбільшого розвитку впровадження електронного документообігу досягли в регіонах держави, ніж в центрі. Тому нас найбільше цікавлять саме області”, – зазначив Андрій Демещик.

Він переконаний, що тільки в корупційній державі не хочуть розвивати електронне урядування, оскільки воно дозволяє перемогти корупціонери у вигляді чиновника.

Член виконавчого комітету Черкаської міськради Сергій Гончар впевнений, що держава може вижити тільки у випадку введення електронного врядування.

“Черкаси є не останнім містом у цьому процесі. Можу зазначити, що електронна демократія тут потроху починає впроваджуватися”, – зазначив Сергій Гончар.

загрузка...

Автор статті

кореспондент

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.