_dsc0994(1)
Фото Дмитро Плахотнюк

Сьогодні на прес-конференції письменник та публіцист Валентин Бадрак розповів про всі нюанси у створенні роману «Чистилище».

–        Історія в двох книгах. Написана протягом 7 років. Ймовірний збіг з подіями, які зараз відбуваються в країні – випадковість, – каже письменник.

Розповів автор і про те, звідки проростає коріння його ідей. Поствійськова агресія і стереотипи, дві ланки на яких будуються книги.

–        Люди все більше підпадають під залежності стереотипів, вживають різні наркотичні речовини, піддаючись впливу оточення й масовості. Другий тип проблем пов’язаний з війною. Поствійськовий синдром після Афганістану. Людина, яку я взяв за основу історії насправді існує. Ми разом вчилися в Рязанському повітряно-десантному училищі, він пройшов Афганістан з «Червоною зіркою».

_dsc0999(1)
Фото Дмитро Плахотнюк

Також автор поділився психологічними тонкощами письменницької кухні.

–        Закон причини і наслідку – єдиний закон який править світом, взятий з Буддизму. Людина може долати і хвороби, і кризи, якщо наведе лад у своїй голові. Фільтрація оточення дозволяє перейти на новий лад буття. Людина, яка відчуває, що проживає чуже життя має покінчити з цим і почати жити своїм. Це свого часу змусило мене покинути авіацію, – каже Валентин Бадрак.

Вже через місяць з’явиться нова книга письменника «Как преодолеть трагедию».

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.