1413296734_udpu

У Києві проходила XXI Міжнародна туристична виставка «Україна’2014»/UITM – Ukraine International Travel Market». Це найбільша туристична подія сезону осінь-зима для професіоналів туристичного бізнесу, яку відвідали студенти студентам УДПУ, – пише “Нова Доба”.

Студенти економічного факультету разом з викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидатами економічних наук  відвідали цю туристичну виставку.

Вони мали змогу поспілкуватися з професіоналами туристичного ринку національного та міжнародного рівня, які анонсували нові туристичні напрямки, презентували маршрутні програми та бонусні системи, проводили майстер-класи з навчання методів продажу туристичного продукту та специфіці підбору якісної цільової аудиторії за програмою Match Making.

Разом з викладачами студенти відвідали науковий семінар «Постмен» на тему: «Як туристичні компанії можуть шукати аудиторію і клієнтів в Інтернеті». Учасники поїздки дізналися багато нового про ексклюзивні концепції у сфері туризму, організацію, бронювання та форми оплати турів, умови надання страхових послуг, видачу візових та туристичних документів тощо, адже на виставці «UITM» – 2014 були представлені більше ста туристичних компаній та національних туристичних організацій з багатьох країн світу.

Відвідання виставки «Україна’2014» / UITM – Ukraine International Travel Market» надало можливість студентам УДПУ ознайомитися із сучасними тенденціями туристичної індустрії, важливими професійними аспектами туристичної галузі, набути практичних навичок щодо підвищення туристичної привабливості підприємств, активного просування туристичного продукту на внутрішньому та міжнародному ринках, популяризації регіонального туристичного продукту тощо.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.