OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Таку точку зору – від імені партії УКРОП озвучив народний депутат, укропівець Віталій Купрій, який 24 березня відвідав Черкащину із  робочим візитом  – аби обговорити важливі проблеми  регіону із черкащанами,  міською та обласною владою.

– Сьогодні в суспільстві наростає дискусія щодо позачергових виборів – як парламентських, так і президентських. Всім зрозуміло, що цілі, поставлені на Майдані, не реалізовано. Президент України не справився із роллю гаранта Конституції і захисника прав людей, а ще гірше спрацював у якості головнокомандувача. Так само і Верховна Рада сьогодні не є дієвою структурою, вона не захищає права українців, – зазначив Віталій Купрій. –  У підсумку, сьогодні Україна опинилась на межі серйозної політичної кризи, єдиним правильним виходом із якої є дострокові вибори.

За словами Віталія Купрія, головною перешкодою для такого перезавантаження влади є Президент, який розуміє, що новий склад Верховної Ради однозначно ухвалить документ про тимчасові слідчі комісії, і це дозволить розпочати процедуру імпічменту. Така ситуація спричиняє постійну напругу в суспільстві і виливається у багатотисячні мітинги, зокрема – за блокаду торгівлі на крові з окупованими районами Донбасу.

– Сьогодні в Україні найвищі державні чиновники застосовують корупційні схеми, у яких беруть участь і окуповані райони Донбасу. І ми – як активні організатори і учасники  мирних акцій протесту, що засвідчують незадоволення суспільства діями керівництва держави – поділяємо думку суспільства, що далі так тривати не може, – констатував Віталій Купрій. – Ми не хочемо, аби існуюча ситуація призвела до крові і дала можливість агресору скористатися нагодою  дестабілізувати країну – тому виступаємо за політичний вихід із ситуації шляхом перевиборів і перезавантаження влади в Україні.

Віталій Купрій зазначив, що у Черкасах він побачив також значну кількість хронічних проблем, що викликають незадоволення людей – і зустрічався із цього приводу із керівництвом міста та області, а також – із місцевою громадою.  Укропівець пообіцяв  депутатське реагування на проблеми, що найбільше хвилюють черкащан: зокрема, підтримку виділення бюджетних коштів на розчищення малих річок, зариблення Дніпра, будівництво у Черкасах сміттєпереробного заводу, сприяння у ремонті доріг на Черкащині. Зокрема, під час спілкування із народним депутатом від УКРОПу Віталієм Купрієм та керівником обласної організації партії УКРОП, головою фракції у Черкаській міській раді Русланом Зорею, міський голова Анатолій Бондаренко пообіцяв найближчими днями виконати реконструкційні роботи дорожнього покриття бульвару Шевченка.

Як зазначив із цього приводу Руслан Зоря, участь народних депутатів у розв’язанні місцевих проблем є дуже бажаною. Як і необхідність об’єднання зусиль міської та обласної влади у будівництві сміттєпереробного заводу, який є дуже дороговартісним. Щоб не вийшло як із жахливим ремонтом доріг, яким у Черкасах та в області займаються фірми-одноденки замість потужних, надійних, обладнаних за останнім словом техніки, гарантійних фірм, які мають беззаперечну  репутацію.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.