податок на нерухомістьЧеркаські ударівці переконані, що податок на нерухомість потребує обережного підходу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Черкаського обласної організації “УДАРу” Сергій Кудактін.

“З 1 січня 2015 року в Україні вступають в силу зміни в податку на нерухомість. Ставки на оподаткування в кожній області встановлюватимуться місцевими радами.
Верховна Рада визначила межу оподаткування, а сам розмір податку, площу нерухомості, за яку треба платити та пільги встановлюватимуть виключно місцеві ради. Саме на місцях прийматиметься рішення про доцільність застосування цього податку та про те, скільки доведеться сплачувати громадянам. Тож скільки будуть платити люди і за яку площу залежатиме виключно від депутатів місцевих рад. Тому до цього питання потрібно підходити обережно та виважено. Передусім потрібно вивчити стандартні площі помешкань, платоспроможність людей, врахувати думки громадськості, а вже тоді встановлювати ставку.

З відповідним зверненням Черкаська обласна організація «УДАРу» планує звернутись до всіх місцевих рад Черкащини.
Ми повинні надати цьому питанню широкого обговорення, а вже тоді ухвалювати рішення. Позиція ж «УДАРу» в цьому питанні однозначна – податок на нерухомість є неоднозначним і має бути переглянутим, а в деяких містах та селах, можливо, й скасованим”, – написав Сергій Кудактін.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.