ryc

Нещодавно в Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч студентів IІ та IIІ курсів факультету менеджменту зі студентом факультету менеджменту, учасником АТО Русланом Рекечинським, – пише 04774.info.

Руслан Олександрович розповів студентам про військові дії під Слов’янськом та Червоним Лиманом, у яких він безпосередньо брав участь як десантник 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади.

Під час артилерійського обстрілу Руслан Рекечинський отримав травму. Нині, після п’яти перенесених операцій, він перебуває на реабілітації. Проте після проходження медичної комісії він знову планує повернутися в зону бойових дій.rus
Руслан Олександрович з оптимізмом дивиться у майбутнє, він закликав студентів любити та цінувати свою Вітчизну, бути її патріотами.

Особливу вдячність особисто від себе та учасників АТО Руслан висловив волонтерам, які постійно допомагають бійцям, забезпечуючи їх необхідними продуктами харчування, медикаментами та військовою амуніцією.

Також він вдячний всім, хто підтримує моральний дух солдат, особливо діткам, які пишуть їм листи та малюють малюнки. Під час зустрічі студенти цікавилися забезпеченням української армії військовою технікою, спорядженням, продуктами харчування.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.