1ecafdd53a7fd2b9fe11a1c8c06680e2

У Золотоноші в Будинку дитячої та юнацької творчості обирали молодіжного мера, йдеться на сайті «Золотоноша онлайн».

За крісло змагалося 9 кандидатів, по одному від кожної школи та ліцеїв. Серед них – Альона Брова, Марія Здражевська, Ольга Кисіль, Шаміра Кісанова, Дмитро Кузьмінський, Олександр Поліщук, Каріна Рудікова, Іван Харь та Андрій Ярошенко.

Кожен з них мав оголосити свою виборчу програму. Протягом трьох хвилин кандидати розповідали про те, які кроки вони будуть здійснювати, ставши мером, а потім відповідали на запитання від виборців.

Врешті більшість виборців віддали свої голоси за учня золотоніської гімназії Андрія Ярошенка.

На думку Андрія, оскільки для більшості молодих людей головним пріоритетом має бути саме освіта, то Золотоноші необхідно долучитися до Європейського клубу.

Для підвищення ж мотивації молоді до навчання слід запровадити нагороду «Найсумлінніший учень року», а в газеті «Златокрай» створити рубрику «Говорять Діти», де учні матимуть змогу публікувати власні новини, вважає Андрій. Також надійшла пропозиція щодо проведення молодіжного рок-фестивалю, а також запровадження екологічних рейдів.

– Дуже радий, що таки вдалося перемогти, адже в мене було вісім конкурентів зі своїми цікавими, креативними та інколи неординарними ідеями, – ділиться враженнями новий молодіжний мер. – Найближчим часом я сформую свою команду: у вівторок всі кандидати разом зі мною будуть проводити засідання з метою обговорення подальших планів та дій.

Наприкінці заходу всі кандидати отримали подарунки від Золотоніського міського голови Віталія Войцехівського.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.