І сьогодні в університеті ISMA (Латвія) також проходить навчання група студентів та працює група викладачів. Усе це – за програмою академічної мобільності Європейського Союзу Еразмус+. Найбільш повно, серед усіх закладів вищої освіти регіону, програма реалізується у Черкаському державному бізнес-коледжі.

– Днями наш коледж відвідала делегація європейського вишу, у якому проходять навчання за обміном наші студенти та працюють наші викладачі – ризького університету ISMA, – зазначив директор ЧДБК Олег Куклін. – З офіційним візитом бізнес-коледж відвідали Президент ISMA University  Роман Дьякон і проректор з міжнародних зв’язків Ольга Верденхофа. Ми  обговорили можливості розширення співпраці у напрямках академічної мобільності для студентів та викладачів, літньої оплачуваної практики в Болгарії, навчання студентів на магістерських програмах «Комп’ютерні системи» та «Управління підприємницькою діяльністю», роботу над спільними проектами Програми Erasmus+ (напрями «Стратегічні партнерства», «Жан Моне», «Кредитна мобільність для студентів»). Наразі ми уже набираємо групу студентів для літньої практики у Болгарії  – та групу студентів для навчання на магістерських програмах.

Варто зазначити, що одночасно коледж отримав п`ять грантів Євросоюзу – троє наших студенток вивчає в університеті ISMA економіку, а двоє викладачів читають там лекції для латвійських студентів.

загрузка...

Автор статті

Оксана Савіцька

Медіаконсультант

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.