215725

Міська влада дала можливість волонтерам та небайдужим ватутінцям стерилізувати і вакцинувати тварин, якими вони опікуються,  за рахунок міського бюджету.

– У нас не було можливості виділяти окреме приміщення для ветеринарних робіт та майданчик для утримання безпритульних тварин. Тому ми пішли іншим шляхом, – розповідає перший заступник міського голови м. Ватутіне Юрій Кубявка. – Виділили із міського бюджету кошти для оплати послуг ветеринарного лікаря, що вакцинує тварин та проводить стерилізацію методом, який не потребує тривалого утримання тварин до і після операції.  Тож тепер, відповідно до міської Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Ватутіне та с. Скаливатка гуманними методами на 2017-2020 роки,  громадські організації, волонтери та небайдужі мешканці міста, можуть доставляти на стерилізацію до ветеринарної клініки ПП Притула  безпритульних тварин, якими опікуються.  Це можна робити щовівторка та щочетверга (із 8:00 до 14:00), маючи при собі паспорт.

На місці проводитиметься облік тварин, їх фотофіксація, крім того, ветлікар вставлятиме бірки у вухо кожної вакцинованої та стерилізованої тварини, за якими їх потім легко буде ідентифікувати.

Для початкового етапу, ми розраховуємо провести стерилізацію і вакцинацію 50 тварин, а потому, проаналізувавши подальші потреби, на наступних сесіях міської ради виділяти нові кошти для вирішення проблеми безпритульних тварин.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.