pensioner-1

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області оприлюднило звіт про свою роботу протягом 9 місяців цього року, – пише “Нова Доба”.

У Черкаській області перебуває 424 042 пенсіонери, з них 15 221 пенсіонер силових міністерств і відомств.

За ці місяці пенсіонерами стали 16 225 черкащан, у тому числі 476 військовослужбовці. Встановлено 451 пенсію за особливі заслуги перед Україною, 12 059 особам проведені перерахунки пенсій.

На Черкащині отримують пенсії 58 пенсіонерів, які переїхали з Криму та м. Севастополя, та 2 391 пенсіонер – з Донецької та Луганської областей. Видатки на пенсійні виплати таким особам у вересні становили близько 6,6 млн. грн.

Призначено пенсії у зв’язку з втратою годувальника 4 непрацездатним членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, та 17 членам сімей військовослужбовців Збройних Сил України та Державної прикордонної служби, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

Середній розмір пенсій становить 1424,40 грн., що більше на 76,90 грн., або на 5,7 % порівняно з 1 жовтня минулого року.

В області 85 пенсіонерів, які отримують пенсію, що перевищує 10 тис. грн. З них усіх утримано податку – 184,4 тис. грн. (згідно нового Податкового кодексу).

На 100 працюючих в області припадає 134 пенсіонери. При цьому кількість застрахованих осіб (тобто офіційно працюючих) зменшується й надалі: приміром у Черкасах у сернпі їх стало на 4,5 % менше. Значить, бюджет Пенсійного фонду області буде отримувати все менше власних надходжень.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.